SEPETTE %10 İNDİRİM ÜCRETSİZ KARGO! PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT SEPETTE %10 İNDİRİM ÜCRETSİZ KARGO! PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT SEPETTE %10 İNDİRİM ÜCRETSİZ KARGO! PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT SEPETTE %10 İNDİRİM ÜCRETSİZ KARGO! PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

Hakkımızda

ÖN-SA Deri ve Ayakkabı Sanayi Ticaret Limited Şirketi, sektörde 35 yılı aşkın deneyimiyle öne çıkan bir markadır. 1983 yılında Bahçelievler'de sadece 120 metrekarelik bir mağazada bayan, erkek ve çocuk ayakkabılarının perakende satışlarıyla faaliyetlerine başlamıştır. Hızla büyüyen ve müşterilerimizin güvenini kazanan firmamız, 1994 yılında Gedikpaşa'da ayakkabı imalatı ve toptan satışlarını da ekleyerek ihracat yapmaya başlamıştır.

Yıllar içinde gösterdiğimiz başarı ve kalite anlayışımız sayesinde, ÖN-SA bugün önemli bir konuma ulaşmıştır. 2014 yılından itibaren Laleli'deki geniş ürün yelpazemizle toptan ve perakende satışlarımıza devam etmekteyiz. Bu süre zarfında, saygıdeğer müşterilerimizin ilgisi ve sadakati sayesinde sürekli olarak büyümekte ve gelişmekteyiz.

ÖN-SA olarak, müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde kalite ve tarzı bir araya getirmek en önemli önceliğimizdir. Her bir ürünümüzde özenle seçilen kaliteli deri malzemeleri ve profesyonel işçilikle üretim yapmaktayız. Bu şekilde, müşterilerimize rahatlık, dayanıklılık ve şıklık sunarak ayakkabılarımızın her adımda güven vermesini sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, geniş ürün yelpazemizle her tarza ve ihtiyaca uygun ayakkabıları sunuyoruz. İster günlük hayatta kullanabileceğiniz rahat ayakkabılar, ister şık bir davet için özel tasarım modeller olsun, ÖN-SA olarak her zevke hitap eden seçenekleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

ÖN-SA ailesi olarak, başarılarımızın arkasında müşterilerimize olan bağlılığımızı ve hizmet anlayışımızı görüyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, her zaman en iyi hizmeti sunmak ve müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimize olan minnettarlığımızı ve desteğinizi asla unutmuyoruz.

ÖN-SA Deri ve Ayakkabı Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak, sektördeki 35 yıllık deneyimimizle ve kalitemizle adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz. Sizlere en iyi ayakkabıları sunmak için sürekli olarak yenilenmeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ve sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...